EDUKACJA

 

Bartek jest jednym z najbardziej doświadczonych nauczycieli oraz najbardziej aktywnym popularyzatorem gry na harmonijce w Polsce.

Od 20 lat profesjonalnie zajmuje się prowadzeniem warsztatów harmonijkowych, wykładów o charakterze edukacyjnym na każdym poziome zaawansowania, od zupełnie początkujących, do najbardziej zaawansowanych zawodowych muzyków.


AKADEMIA HARMONIJKI - to interaktywny i multimedialny kurs gry na harmonijce online. Już od 3 września będzie dostępny kurs "Harmonijka Od Podstaw" a niebawem pojawią się kolejne!


FABRYKA MUZYKI
- w każdy poniedziałek w ścisłym centrum Warszawy w prywatnej szkole muzycznej prowadzi  zajęcia grupowe oraz indywidualne dla 20-30 osób w różnym wieku i stopniu zaawansowania.  Informacje i zapisy

WARSZTATY - jednodniowe lub kilkudniowe zajęcia grupowe w np. w Gdyni, Bolesławcu, Czeremsze, Toruniu, Białymstoku, Lublinie, Krakowie, Częstochowie czy Katowicach.
Bartek prowadził również warsztaty w USA, Francji, Niemczech, na Ukrainie, czy w Wielkiej Brytanii.

 

AKADEMIA BLUESA - to interaktywny wykład multimedialny ukazujący w skrócie historię muzyki bluesowej oraz jej wpływ na inne gatunki muzyki takie jak rock, funky, pop, heavy metal czy hip-hop.

Wykład ma formę prezentacji multimedialnej z wykorzystaniem nowoczesnych technik audio-wizualnych (unikalne nagrania z lat 30-ych, fragmenty filmów i mnóstwo zdjęć). 

Całość jest przeplatana muzyką na żywo w wykonaniu duetu:

  • JACEK JAGUŚ (wokal, gitara)  

  • BARTEK ŁĘCZYCKI (harmonijki)


KONSULTACJE via SKYPE - czasami Bartek udziela konsultacji za pomocą popularnych komunikatorów np. Skype, niezależnie od stopnia zaawansowania.  

fot. Jacek Piotrowski
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
Warsztaty w Blues Clubie