NEWS ​

 

DRODZY BLUESFANI!

Z RADOŚCIA INFORMUJEMY O PREMIERZE PŁYTY J.J. BAND „GOOD JOB” KTÓRA BĘDZIE MIAŁA MIEJSCE NA FESTIWALU JIMIWAY W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM W DNIACH 17-18.10.2014.

     W WASZE RĘCE TRAFI DWUPŁYTOWY ALBUM WYDANY PRZEZ WYDAWNICTWO FLOWER RECORDS Z UTWORAMI POCHODZĄCYMI Z LAT 2003 – 2013. SĄ TO OCZYSZCZONE I ZREMASTERYZOWANE NAGRANIA Z PŁYT STUDYJNYCH ZESPOŁU - „GOOD DAY FOR THE BLUES”, „SEARCHIN” FOR THE BLUES”, „J.J. BAND LIVE! ON BLUES COLOURS FESTIVAL” ORAZ „J.J. BAND I PRZYJACIELE GRAJĄ UTWORY TADEUSZA NALEPY”. JEST RÓWNIEŻ KILKA NAGRAŃ WCZEŚNIEJ NIE PUBLIKOWANYCH. RAZEM 27 UTWORÓW NA DWÓCH PŁYTACH CD. TO MUZYCZNA HISTORIA ZESPOŁU J.J. BAND – JEDNEGO Z NAJWAŻNIEJSZYCH PRZEDSTAWICIELI MŁODEJ FALI POLSKIEGO BLUESA, DOCENIONEGO PRZEZ BLUESFANÓW W POLSCE I ZA GRANICĄ.

     TEN ALBUM TO PRÓBA PODSUMOWANIA DZIESIĘCIOLETNIEGO OKRESU DZIAŁALNOŚCI ZESPOŁU, UKŁON W STRONĘ FANÓW KTÓRZY CZĘSTO PYTAJĄ O STARSZE, NIEDOSTEPNE JUŻ DZIŚ PŁYTY ZESPOŁU KTÓRE UKAZYWAŁY SIĘ W MAŁYCH NAKŁADACH I SĄ JUŻ NIE DO ODTWORZENIA ANI ZDOBYCIA. MOŻLIWE, ŻE DLA MŁODSZEGO POKOLENIA FANÓW BLUESA NAGRANIA TE BĘDĄ JESZCZE NIEZNANE - TYM WIĘKSZA ATRAKCYJNOŚĆ TEGO WYDAWNICTWA. ALBUM TEN BARDZO DOBRZE CHARAKTERYZUJE J.J. BAND – ZESPÓŁ KTÓRY ZAWSZE TWORZYŁ MUZYKĘ BĘDĄCĄ WYPADKOWĄ DOŚWIADCZEŃ I WRAŻLIWOŚCI WSZYSTKICH CZŁONKÓW ZESPOŁU – JEDNAK ZAWSZE POD WSPÓLNYM BLUESOWYM MIANOWNIKIEM.

     ZNAJDZIECIE TU KLASYCZNE SHUFFLE, AKUSTYCZNE GRANIE, BLUES-ROCKOWE RIFFY, BLUESOWE BALLADY I KONCERTOWY ŻYWIOŁ. WSZYSTKO TO CO ZAWSZE CECHOWAŁO TEN ZESPÓŁ.

      PŁYTA BĘDZIE DO NABYCIA NA KONCERTACH ORAZ NA SERWISACH AUKCYJNYCH. ZAPRASZAMY SERDECZNIE – POZNAJCIE DOROBEK NAGRANIOWY ZESPOŁU J.J. BAND. DAJCIE SIĘ PONIEŚĆ BLUESOWEJ FALI!

Możesz na bieżąco śledzić informacje dotyczące zespołu na stronie  facebook