NEWS ​

 

DRODZY BLUESFANI!

Z RADOŚCIA INFORMUJEMY O PREMIERZE PŁYTY J.J. BAND „GOOD JOB” KTÓRA BĘDZIE MIAŁA MIEJSCE NA FESTIWALU JIMIWAY W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM W DNIACH 17-18.10.2014.

     W WASZE RĘCE TRAFI DWUPŁYTOWY ALBUM WYDANY PRZEZ WYDAWNICTWO FLOWER RECORDS Z UTWORAMI POCHODZĄCYMI Z LAT 2003 – 2013. SĄ TO OCZYSZCZONE I ZREMASTERYZOWANE NAGRANIA Z PŁYT STUDYJNYCH ZESPOŁU - „GOOD DAY FOR THE BLUES”, „SEARCHIN” FOR THE BLUES”, „J.J. BAND LIVE! ON BLUES COLOURS FESTIVAL” ORAZ „J.J. BAND I PRZYJACIELE GRAJĄ UTWORY TADEUSZA NALEPY”. JEST RÓWNIEŻ KILKA NAGRAŃ WCZEŚNIEJ NIE PUBLIKOWANYCH. RAZEM 27 UTWORÓW NA DWÓCH PŁYTACH CD. TO MUZYCZNA HISTORIA ZESPOŁU J.J. BAND – JEDNEGO Z NAJWAŻNIEJSZYCH PRZEDSTAWICIELI MŁODEJ FALI POLSKIEGO BLUESA, DOCENIONEGO PRZEZ BLUESFANÓW W POLSCE I ZA GRANICĄ.

     TEN ALBUM TO PRÓBA PODSUMOWANIA DZIESIĘCIOLETNIEGO OKRESU DZIAŁALNOŚCI ZESPOŁU, UKŁON W STRONĘ FANÓW KTÓRZY CZĘSTO PYTAJĄ O STARSZE, NIEDOSTEPNE JUŻ DZIŚ PŁYTY ZESPOŁU KTÓRE UKAZYWAŁY SIĘ W MAŁYCH NAKŁADACH I SĄ JUŻ NIE DO ODTWORZENIA ANI ZDOBYCIA. MOŻLIWE, ŻE DLA MŁODSZEGO POKOLENIA FANÓW BLUESA NAGRANIA TE BĘDĄ JESZCZE NIEZNANE - TYM WIĘKSZA ATRAKCYJNOŚĆ TEGO WYDAWNICTWA. ALBUM TEN BARDZO DOBRZE CHARAKTERYZUJE J.J. BAND – ZESPÓŁ KTÓRY ZAWSZE TWORZYŁ MUZYKĘ BĘDĄCĄ WYPADKOWĄ DOŚWIADCZEŃ I WRAŻLIWOŚCI WSZYSTKICH CZŁONKÓW ZESPOŁU – JEDNAK ZAWSZE POD WSPÓLNYM BLUESOWYM MIANOWNIKIEM.

     ZNAJDZIECIE TU KLASYCZNE SHUFFLE, AKUSTYCZNE GRANIE, BLUES-ROCKOWE RIFFY, BLUESOWE BALLADY I KONCERTOWY ŻYWIOŁ. WSZYSTKO TO CO ZAWSZE CECHOWAŁO TEN ZESPÓŁ.

      PŁYTA BĘDZIE DO NABYCIA NA KONCERTACH ORAZ NA SERWISACH AUKCYJNYCH. ZAPRASZAMY SERDECZNIE – POZNAJCIE DOROBEK NAGRANIOWY ZESPOŁU J.J. BAND. DAJCIE SIĘ PONIEŚĆ BLUESOWEJ FALI!

Możesz na bieżąco śledzić informacje dotyczące zespołu na stronie  facebook 
 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now