top of page

EDUKACJA

 

Bartek jest jednym z najbardziej doświadczonych nauczycieli oraz najbardziej aktywnym popularyzatorem gry na harmonijce w Polsce.

Od 20 lat profesjonalnie zajmuje się prowadzeniem warsztatów harmonijkowych, wykładów o charakterze edukacyjnym na każdym poziome zaawansowania, od zupełnie początkujących, do najbardziej zaawansowanych zawodowych muzyków.


AKADEMIA HARMONIJKI - to interaktywny i multimedialny kurs gry na harmonijce online. Już od 3 września będzie dostępny kurs "Harmonijka Od Podstaw" a niebawem pojawią się kolejne!


FABRYKA MUZYKI
- w każdy poniedziałek w ścisłym centrum Warszawy w prywatnej szkole muzycznej prowadzi  zajęcia grupowe oraz indywidualne dla 20-30 osób w różnym wieku i stopniu zaawansowania.  Informacje i zapisy

WARSZTATY - jednodniowe lub kilkudniowe zajęcia grupowe w np. w Gdyni, Bolesławcu, Czeremsze, Toruniu, Białymstoku, Lublinie, Krakowie, Częstochowie czy Katowicach.
Bartek prowadził również warsztaty w USA, Francji, Niemczech, na Ukrainie, czy w Wielkiej Brytanii.

 

AKADEMIA BLUESA - to interaktywny wykład multimedialny ukazujący w skrócie historię muzyki bluesowej oraz jej wpływ na inne gatunki muzyki takie jak rock, funky, pop, heavy metal czy hip-hop.

Wykład ma formę prezentacji multimedialnej z wykorzystaniem nowoczesnych technik audio-wizualnych (unikalne nagrania z lat 30-ych, fragmenty filmów i mnóstwo zdjęć). 

Całość jest przeplatana muzyką na żywo w wykonaniu duetu:

  • JACEK JAGUŚ (wokal, gitara)  

  • BARTEK ŁĘCZYCKI (harmonijki)


KONSULTACJE via SKYPE - czasami Bartek udziela konsultacji za pomocą popularnych komunikatorów np. Skype, niezależnie od stopnia zaawansowania.  

education.jpg
fot. Jacek Piotrowski
bottom of page